czwartek, 12 maja 2016

Zaproszenie, czyli tego jeszcze nie było...

Oto Leśna Trylogia w całej okazałości.
 Te z Was, które są moimi Czytelniczkami, wiedzą, że po pierwsze jestem odrobinę nieobliczalna, lubię zaskakiwać i nigdy nie wiadomo, czego się po mnie spodziewać. Lubię nowe wyzwania, czasem wpadam na pomysły, które... mogą się wydawać dziwne.

Powieść w odcinkach? W internecie? Ta sama, której premiera przewidziana jest na lato tego roku?!
Otóż tak!
Dlaczego?
Bo zawsze marzyłam, by wydać powieść w odcinkach, a ponieważ internet ma teraz większą moc, niż gazeta, czy czasopismo, więc...

... więc zapraszam Was na pierwszy rozdział "Leśnej Polany", historii która tym, które pokochały Trylogię Kwiatową, Poczekajkę, czy Sklepik z Niespodzianką powinna się spodobać. Historii troszeczkę autobiograficznej, ale tylko troszeczkę. Historii, która mogła wydarzyć się naprawdę i... dlaczego nie miałaby się przydarzyć jednej z nas? Historii o wielkich marzeniach zniszczonych przez ludzką podłość, o tragedii, z której niełatwo się podnieść, o niezwykłej sile przyjaźni, o miłości, na którą warto czekać, i wreszcie... o drugiej szansie, na którą zasługuje każdy. Bez wyjątku. A przede wszystkim Ty sama...

PS.  Od razu odpowiadam na kilka pytań, które już się pojawiły: opublikowana tutaj będzie w dwutygodniowych odcinkach cała powieść. Od początku, do słowa "koniec". Między odcinkami możecie spodziewać się niespodzianek: teledysku, quizów, konkursów. Wiecie, że ja mam głowę pełną pomysłów.  "Leśna Polana" ukaże się w lecie, bardziej niecierpliwe będą mogły więc kupić normalne, papierowe wydane, cierpliwsze tutaj, za darmo będą sobie czytały kolejne odcinki aż do jesieni. Kolejną innowacją jest możliwość dodawania komentarzy anonimowo, choć oczywiście muszą poczekać na zatwierdzenie.

15 komentarzy:

 1. siedzę w pracy a tu możliwość przeczytania pierwszego odcinka i jak tu się powstrzymać i poczekać do weekendu...

  OdpowiedzUsuń
 2. Co za niespodzianka, Pani potrafi nieźle zaskoczyć. :) Tylko jak tu czytać odcinkami, gdy ma się ochotę połknąć całość na raz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł! Coś czuję, że będę tu często zaglądać w poszukiwaniu kolejnego odcinka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie no po prostu wspaniała niespodzianka!☺

  OdpowiedzUsuń
 5. Rewelacyjna pozytywnie szalona niespodzianka:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeśli ktoś jeszcze mi powie, że piątek trzynastego jest niefajny... :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tylko Pani Kasia mogła na to wpaść. Brawo. Ekstra. Już się biorę. 😙

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajne takie wspólne czytanie 😊, tylko jak przetrwamy od odcinka do odcinka?- hmmm.

  OdpowiedzUsuń
 9. Pani Kasiu jest pani wspaniała i kochana :) i uwielbia sprawiać radość swoim czytelnikom :)
  Jola

  OdpowiedzUsuń
 10. Ale fajnie ,choć znając siebie jak się zaskakuje to kupię żeby poznać szybciej niż co dwa tygodnie :)Ale pomysł świetny ,brawo ,jesteś Kasiu niesamowita :)))

  OdpowiedzUsuń
 11. Fajna sprawa. Będzie można trenować cierpliwość w czekaniu. A jaka radość, kiedy ukaże się kolejny odcinek. Podoba mi się taka inicjatywa. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 12. Przeczytałam i bardzo mi się podoba, ciekawie się zapowiada jak zresztą wszystkie książki Pani Kasiu. Na pewno kupię jak się pokaże w sprzedaży, lubię zapach i szelest papieru, chcę mieć ją w swojej kolekcji.

  OdpowiedzUsuń
 13. Cieszę się że mam teraz tak szybki dostęp do Pni Powieści.

  OdpowiedzUsuń